Skip to content

Zgadnijcie kto powrócił, czyli nowy odcinek… „MacGyvera”!

Wrzesień 18, 2012

Stawiam garść orzechów, że nie ma na tym świecie osoby, która na wydźwięk słowa „MacGyver”, robi zdziwioną minę, zastanawiając się, czy chodzi o jakąś nową markę odkurzaczy. Wszyscy go znamy. Ten klasyczny bohater powraca. Tak, mi też było trudno w to uwierzyć. ale to fakt – specjalista od budowania helikoptera z makaronu i pudełka po butach znów gości na ekranach.

Zapewne niektórzy z Was, z grymasem na twarzy myślą już o jakimś biednym remaku. Nic z tych rzeczy! Za wszystkim stoi znana wszystkim firma Mercedes.  Wyłożyła pieniądze na nakręcenie, po wielu, wielu latach, kolejnego odcinka tego darzonego przez wszystkich sentymentem serialu.  Oczywiście, jest to forma reklamy marki, ale trzeba przyznać, wyszło świetnie. Co zadziwiające, logo Mercedesa nie atakuje nas z każdej strony. Wręcz mniej rzuca się w oczy, niż sprzęt Apple w wielu amerykańskich serialach. Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować Mercedesowi świetnego pomysłu i odpowiedniego wykonania.

Całość zamyka się w zaledwie dziesięciu minutach, jednak twórcom udało się zamieścić w tak krótkim czasie wszystko, za co kochamy MacGyvera. Richardowi Andersonowi może przybyło trochę lat(i kilogramów), lecz świetnie zobaczyć go ponownie na ekranie, w swojej najbardziej charakterystycznej roli.

By lepiej wczuć się w klimat.

Odcinek

Część 2, część 3

Reklamy

From → Seriale

3 Komentarze
  1. Genialne:) Faktycznie apple mogłoby się od nich poduczyć jak robić product placement. Narobiłeś mi smaka na serial mojego dzieciństwa:)

    • Nie ma sprawy. Sam chętnie też sięgnę znowu po „MacGyvera”, ale trochę się lękam, czy po tych wszystkich latach dalej będzie strawny. Wiadomo, sentyment. Chociaż skoro ten „nowy epizod” przypadł mi bardzo mocno do gustu, to może formuła serialu jeszcze ma w sobie to specyficzne coś :)

      • Sentyment sentymentem, ale myślę że serial strawny będzie bo zawsze cechowało go coś co ja nazywam „uroczą naiwnością” i był po prostu sympatyczny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: