Skip to content

Kilka informacji

Czerwiec 17, 2013

Kilka informacji na szybko.

Jak pewnie zauważyliście, zmieniła się szata graficzna bloga – jest to początek zmian jakie wprowadzę w najbliższym czasie. Postawiłem na bardziej przejrzysty i prostszy wygląd. Podoba się?

Przede wszystkim zastanawiam się również nad formą i treścią tekstów. Stąd taka mizerna aktywność ostatnimi czasy. Chciałbym bardziej sprecyzować materiały jakie się tu pojawią. Rozdrabnianie się na różne tematy jest fajne, lecz jak to mawiają, „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Dodatkowo skupienie się na czymś konkretnym pomogłoby mi pisać regularniej.

Oprócz tego w niesprecyzowanej bliżej przyszłości planuje w końcu zarejestrować domenę i być może zewnętrzny hosting. WordPress spisuje się nieźle, jedna ma duże ograniczenia.

Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, będę wdzięczny za komentarz.

Stay tuned.

Reklamy

From → Inne

4 Komentarze
  1. NuGuns permalink

    Tamta grafika strony nie była zła, ale ta jest jakaś taka lepsza jeszcze :p

    • Ogólnie lubię biały tekst na ciemny tle, ale z moich obserwacji wynika, że większość woli bardziej klasyczne podejście ;) No i właśnie teraz rzeczywiście jakoś tak bardziej przejrzyście to wygląda.

  2. Masz rację – WordPress.com ma duże ograniczenia, ale zastanów się ile więcej pracy (i czasu) będziesz musiał włożyć w prowadzenie bloga (ot, choćby kwestie bezpieczeństwa) na zewnętrznym hostingu. Nie mówię oczywiście, że to zły pomysł, bo w końcu rozwija także kreatywność i umiejętności informatyczne, ale lepiej się zastanowić, niż potem żałować.
    Co byś nie zdecydował, życzę powodzenia :)

    • Być może nad zmianami będę pracował w przyszłości, powoli. Pichcił gdzieś tam na boku i w końcu je wprowadzę. Ale prawdę piszesz, jednak o wiele, wiele więcej wysiłku wymaga coś takiego. Chyba trochę liczę na to, że jak włożę w to więcej pracy, to zwyczajnie się mocniej zaangażuje i łatwiej będzie mi się po prostu zmotywować do pisania :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: